Piwo Miedzy Projektami #21
Wróciliśmy do Krakowa! Aktywny Networking, dynamiczne rozmowy, wywiad z Sebastianem Drzewieckim oraz kultowe sesje Round Tables z ekspertami - przez każdy punkt programu przeszliśmy razem z uczestnikami podczas #21 edycji spotkania z serii Piwa Między Projektami ?
14.10.2022, Muzeum Armii Krajowej

CZYTAJ WIĘCEJ

3

Wróciliśmy w wielkim stylu!

Piątkowy wieczór w Krakowie minął tak szybko i aktywnie… że sami teraz czujemy niedosyt i chcemy więcej!
Bez zbędnego gadania wracamy do Was najszybciej jak się da! ?

Na początek – oczywiście moderowany networking!

Żeby zadbać o sławną już – luźną atmosferę spotkań z serii Piwa Między Projektami nasze spotkanie rozpoczęliśmy moderowanym networkingiem. Dzięki szybkim sesjom rozmów w formie speed dating uczestnicy mogli w krótkim czasie przełamać lody, dowiedzieć się co nieco, o pozostałych osobach, które biorą udział w wydarzeniu jeszcze zanim wspólnie zasiedli do sesji Round Tables, w których wspólnie pracowali aż przez 2 godziny!

Nie ukrywamy, że naprawdę lubimy taki początek naszych spotkań – uwielbiamy patrzeć na proces, w którym uczestnicy z odrobinę niepewnych i zawstydzonych, w mgnieniu oka zamieniają się w rozgadanych, żartujących i gotowych do wymiany swoich doświadczeń przy kawie, herbacie… Albo i piwku! ?

Sesje Round Tables

Nie ma czegoś takiego jak Piwo Miedzy Projektami bez sesji Round Tables.
Analogicznie – nie ma sesji Round Tables bez Piwa Między Projektami.

Podczas #PMP21 spędziliśmy, aż 2 godziny na wspólnej wymianie doświadczeń pomiędzy praktykami zarządzającymi projektami, produktami i zwinnymi zespołami – z różnych branż i na różnym poziomie wtajemniczenia zawodowego.

Zaprosiliśmy 16 ekspertów, pod których okiem uczestnicy zdobywali wiedzę i uczyli się wykorzystywać nowe narzędzia podczas pracy nad konkretnym tematem sesji Round Tables.

Kim jest prawdziwy lider dla siebie, dla zespołu i dla organizacji?

Chyba nie mogliśmy wymarzyć sobie innej osoby, z którą poruszyliśmy temat bycia prawdziwym LIDEREM ? Sebastian Drzewiecki jest prawdziwym strategiem zarządzania, który od przeszło 20 lat kieruje zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii ? Jest Dyrektorem zarządzającym w SoftServe, a także autorem znanej wszystkim liderom i menadżerom książki „Lider wystarczająco dobry” ?‍♂️

Podczas rozmowy rozmawialiśmy o tym co to znaczy być liderem dla:
? siebie?
? zespołu?
? organizacji?

Rozmowę poprowadził nie kto inny jak Sztygar Kopalni Biznesu i Ojciec Spotkań #PMP – Szymon Górnik ⛏ Szykujcie się więc na wartościową rozmowę w luźnym wydaniu! ?

Wywiad z Sebastianem Drzewieckim

Kim jest prawdziwy lider dla siebie, zespołu i organizacji?

Sprawdź jak wyglądała 21. edycja PMP!

Kliknij, aby zobaczyć video-relację z wydarzenia!

Zobacz pełną fotorelację!

Partnerzy Strategiczni

Partnerzy

Społeczności Partnerskie