Piwo Miedzy Projektami #27
Tak było wczoraj w Warszawie: głośno, radośnie, merytorycznie i... Oczywiście bez kija w 😏
26.05.2023, ADN Centrum Konferencyjne

CZYTAJ WIĘCEJ

3

Głośno, radośnie, merytorycznie i… Oczywiście bez kija 😏

W przepięknych salach ADN Centrum Konferencyjne zorganizowaliśmy 27. edycję PMP, która jednocześnie była drugim spotkaniem w Warszawie. Ponownie połączyliśmy ze sobą praktyków zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami, którzy w przyjaznej atmosferze, w akompaniamencie przepysznych słodkości, aromatycznej kawy lub zimnego piwka, pod okiem świetnych, doświadczonych ekspertów – wymieniali się swoją wiedzą i praktycznymi narzędziami.

Oczywiście także i na tej edycji nie zabrakło wartościowych tematów do rozmów z zaproszonymi gośćmi – podczas PMP#27 poruszyliśmy bardzo istotny temat związany z grzecznością, profesjonalizmem i autentycznością liderów w dobie (niekiedy) przesadnej poprawności politycznej. Jak pozostać skutecznym liderem? Na to pytanie pomogli nam odpowiedzieć nasi goście:
Anita Michalska – Coach i CEO w Hentoku wraz z 🎤 Sebastian Drzewiecki – Dyrektorem Zarządzającym w SoftServe. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem i ciekawa rozmowę!

Kultowe sesje warsztatowe Round Tables

Ogromne brawa i serdeczne podziękowania dla ekspertów sesji Round Tables, za przygotowanie i przeprowadzenie wczorajszych warsztatów:
Magdalena KotowskaMagdalena Gałaj&Marcin GałajArtur ZaluskaMarcin Szatkowski z SoftServeLeszek PiątekAgata Gebhardt z Hentoku Eryk GąszczykKrystian Poltrok i Adam Myszak 🦸‍♀️🦸‍♂️ – Dziękujemy w imieniu wszystkich uczestników!

Ponieważ temat panelu, który zorganizowaliśmy na PMP#27  jest tak szeroki jak i głęboki to od razu dajemy znać, że:
💡 Pełne nagranie wczorajszej rozmowy wkrótce pojawi się na naszej stronie 👉 https://miedzyprojektami.pl/4-twarze-projektow-panel/
💡 Już 2.06 spotkamy się ponownie z naszymi gośćmi – tutaj, online, na LinkedIn, aby pogłębić rozpoczęty wczoraj temat. Szczegóły poznacie już wkrótce!

Ogromnie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział we wczorajszym wydarzeniu, i już teraz zapraszamy Was na nasze 5. urodziny, które odbędą się już 17.06 we Wrocławiu 🎁!

Dołącz do nas i świętujmy razem! www.miedzyprojektami.pl/wroclaw 🎂

Aaaa… No i był piesek! Przepiękny piesek! 😍

Sprawdź jak wyglądała 27. edycja PMP!

Kliknij, aby zobaczyć video-relację z wydarzenia!

Zobacz pełną fotorelację!

Partnerzy