Piwo Między Projektami #8
Sezon wakacyjny dobiega końca, wakacyjne przemyślenia warto teraz wdrożyć w życie. Wszystkie urlopowe refleksje przedyskutowaliśmy na PMP#8. To był bardzo dobrze spędzony czas w nowym miejscu i z nowymi współorganizatorami
30.08.2019, Infor Polska

CZYTAJ WIĘCEJ

3

W informacjach od Was po ostatnim wydarzeniu dowiedzieliśmy się, że moderowany networking na rozgrzewkę to bardzo dobra forma nawiązania kontaktu z uczestnikami wydarzenia. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić taką formę i wraz z Wami będziemy ja dalej rozwijać, bo widzimy w niej bardzo duży potencjał. A jeśli wprowadzać coś na stałe to z oczywiście z kimś kto się na tym dobrze zna i oczywiście mówimy tu o Magdalenie Baran. Efekty były bardzo szybko widoczne i bardzo się cieszymy, że nawiązujecie znajomości biznesowe. W drugiej części wydarzenia, czyli krótkich prelekcjach mogliśmy dowiedzieć się więcej o personal brandingu i kilku trickach jak nie robić go przez całe życie, a takimi wskazówkami podzieliła się Marta Górazda.

Następnie na scenie pojawiła się Marta Krzyżak, która zaczęła od przecięcia arbuza, by pokazać, że nie zawsze to co na początku wydaje się zielone, takie samo jest w środku. W jaki sposób managerowie mogą zarządzać i pomagać swoim pracownikom oraz na co zwracać uwagę w zarządzaniu zespołem to były główne zagadnienia poruszane w tym wystąpieniu. W przerwie networkingowej mogliśmy skorzystać z fantastycznej przestrzeni w biurze Infor oraz skosztować piwa Dr. Brew, które cieszyło się dużym zainteresowaniem z powodu kilku niestandardowych smaków. Wydarzenie w takiej formie udało nam się zrealizować również dzięki współpracy z Worko, nowej przestrzeni coworkingowej za co bardzo dziękujemy. Oczywiście jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszyły się sesje Round Tables, które w tej edycji były prowadzone przez same kobiety:

Wioletta Kicman
– Becton&Dickinson – Project manager klasy WOW – jak zaprojektować swój sukces?
Marta Pożarlik
– Pani od wizerunku – Twój wizerunek w biznesie, czyli jak zostać zauważonym.
Monika Kutowska
– Casbeg – Satysfakcja klienta – kiedy ją badać i jak interpretować wyniki.
Bogumiła Sobiczewska
– ShopTrooter – Komu potrzebny inwestor, czyli wady i zalety dzielenia się udziałami w startupie.
Anna Paszko
– Infor – Konsultant wdrożeniowy ERP – architekt, strażak, terapeuta.
Sylwia Dąbrowska
– Indeed – Jak zbudować dobrą atmosferę, by uzyskać wysoką efektywność zespołu.
Agnieszka Trzaska
– Doctor Brew – Crowdfunding udziałowy jako źródło finansowania inwestycji.
Joanna Gancarz
– Worko – Jak otoczenie wpływa na Twój codzienny performance w pracy?
Marta Kozak
– Michael Page – Jak skutecznie aplikować i wykorzystywać wsparcie rekrutera – czyli o grze do jednej bramki.

Zobacz pełną fotorelację!