Piwo Miedzy Projektami #15
Jak każda poprzednia edycja - niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Z perspektywy organizatorów bez dwóch zdań było to #PMP z największą ilością wyzwań... Nie często zdarza się konieczność zmiany miejsca na 2 tygodnie przed eventem ? Czy wyszliśmy obronną ręką? Przekonajmy się!
18.02.2022, Concordia Design Wrocław

CZYTAJ WIĘCEJ

3

Nowa formuła, nowe miejsce.

Przy okazji 15. edycji PMP mieliśmy okazję przetestować zupełnie nową lokalizację, a przy okazji i formę wydarzenia. Po raz pierwszy w historii zorganizowaliśmy spotkanie w formule całodniowej,
gdzie uczestnicy mogli wziąć udział nie w jednej, a w dwóch sesjach Round Tables i to w dłuższej formie,
gdzie każda z nich trwała, aż 90min!

Myślisz, że to długo?
Też tak myśleliśmy, jednak z wypowiedzi uczestników wiemy, że wciąż czasu było… za mało ?

Dzięki innej formule spotkania, które miało swój debiut w Concordia Design Wrocław musieliśmy nieco zmodyfikować scenariusz jak i samo menu – poza standardowymi przekąskami pojawił się również lunch (w wersji wege i klasycznej ?)

Na początek – oczywiście moderowany networking!

Żeby zadbać o sławną już – luźną atmosferę spotkań z serii Piwa Między Projektami nasze spotkanie rozpoczęliśmy moderowanym networkingiem. Dzięki szybkim sesjom rozmów w formie speed dating uczestnicy mogli w krótkim czasie przełamać lody, dowiedzieć się co nieco, o pozostałych osobach, które biorą udział w wydarzeniu jeszcze zanim wspólnie zasiedli do sesji Round Tables, w których wspólnie pracowali aż przez 3 godziny (!).

Nie ukrywamy, że naprawdę lubimy taki początek naszych spotkań – uwielbiamy patrzeć na proces, w którym uczestnicy z odrobinę niepewnych i zawstydzonych, w mgnieniu oka zamieniają się w rozgadanych, żartujących i gotowych do wymiany swoich doświadczeń przy kawie, herbacie… Albo i piwku! ?

Co słychać w zarządzaniu projektami?

Informacje z pierwszej dostaliśmy od naszego eksperta, stałego bywalca i przyjaciela spotkań #PMP- Grzegorza Szałajko.

Sesje Round Tables

Nie ma czegoś takiego jak Piwo Miedzy Projektami bez sesji Round Tables.
Analogicznie – nie ma sesji Round Tables bez Piwa Między Projektami.

Podczas #PMP15 spędziliśmy, aż 3 godziny na wspólnej wymianie doświadczeń pomiędzy praktykami zarządzającymi projektami, produktami i zwinnymi zespołami – z różnych branż i na różnym poziomie wtajemniczenia zawodowego.

Zaprosiliśmy niemal 30 ekspertów, pod których okiem uczestnicy zdobywali wiedzę i uczyli się wykorzystywać nowe narzędzia podczas pracy nad konkretnym tematem sesji Round Tables.

Debata dyskusyjna

After Party z Danielem Midasem ?

Zobacz pełną fotorelację!

Partnerzy Wydarzenia

Społeczności Partnerskie