PMP#35 – Karina Kozłowska – KRAKÓW | 21.05.2024

Temat: Od dylematu do konkretnego działania: nawigacja w konfliktach z pomocą narzędzia "Chmura"

516,60 


2024/05/21 09:00 - 2024/05/21 18:00

Ostatnie sztuki: 3

W życiu są pewne 3 rzeczy: zmiany w zakresie, podatki oraz właśnie konflikty w miejscu pracy.

Jaka jest w nich rola lidera, bardzo mocno zależy od jego/jej osobowości oraz kompetencji. Jednak narzędzia będą przydatne w każdej sytuacji. Pomogą w analizie oraz zaplanowaniu pierwszych kroków. Dzięki temu zyskasz inna perspektywę oraz pewność siebie potrzebną podczas prowadzenia trudniejszych rozmów.

Podczas warsztatu:

  • Struktura problemów: nauczysz się, jak wykorzystać narzędzie 'Chmura’ do graficznego przedstawienia do praktycznego wykorzystania,
  • Rozwiązania win-win: odkryjesz metody na tworzenie strategii, które pozwolą na zaspokojenie nawet sprzecznych potrzeb,
  • Krytyczne myślenie i kwestionowanie założeń: nauczysz się, jak identyfikować i kwestionować założenia leżące u podstaw problemów, co jest kluczowe do odblokowania nowych, nieszablonowych rozwiązań.
  • Praktyczne ćwiczenia: przez interaktywne ćwiczenia z innymi uczestnikami będziesz mógł/mogła praktycznie zastosować zdobytą wiedzę,

Główny cel sesji stolikowej:
Celem tego warsztatu jest wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności rozwiązywania konfliktów i dylematów przy użyciu narzędzia 'Chmura’.

Uczestnicy wyjdą z warsztatu nie tylko z teoretyczną wiedzą, ale przede wszystkim z praktycznym doświadczeniem i umiejętnościami, które będą mogli natychmiast zastosować w swoim środowisku zawodowym oraz osobistym.


Karina Kozłowska – Jako certyfikowany diagnosta inteligencji emocjonalnej, w mojej pracy indywidualnej oraz zespołowej skupiam się na rozwijaniu emotional agility. To podejście pozwala mi i moim uczestnikom na skuteczniejsze radzenie sobie w dynamicznych środowiskach korporacyjnych oraz osobistych. Dodatkow realizuję i wdrażam projekty rozwojowe, których celem jest zwiększenie zaangażowania i motywacji pracowników, poprawę komunikacji i współpracy w zespole oraz rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w grupie.

Naukowo zajmuję się realizacją badań w zakresie kompetencji mediacyjnych. Tymczasem na sali szkoleniowej koncentruję się m.in. na problematyce twórczego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, czy konstruktywnej komunikacji interpersonalnej w relacji do postaw związanych z paradygmatem NVC (Porozumienie Bez Przemocy) i elementów mediacji.
Udział w warsztatach to okazja do skorzystania z bogatego doświadczenia i unikalnego podejścia do rozwoju osobistego i zawodowego, co jest potwierdzone efektami moich działań. Zapraszam do wspólnej przygody rozwojowej, gdzie praktyczna wiedza łączy się z naukowym podejściem, umożliwiając efektywne i satysfakcjonujące osiąganie celów.